لوازم تحریر فانتزی ارزان از کجا بخرم ؟

در دلساتحریر بعنوان یک فروشگاه لوازم تحریر با قیمت مناسب و ارزان، انواع محصولات زیر به صورت آنلاین عرضه می گردد :
نوشت افزار فانتزی ، دفتر، دفترچه، پلنر روزانه و تحصیلی ، مدادهای فانتزی ، اتودهای جادویی، خودکارهای طرح دار، خودنویس ، روانس نویس در رنگ های مختلف ، انواع پاکن و تراش فانتزی در طرح های کارتونی و عروسکی ، جامدادی های دخترانه و پسرانه ، وسایل فانتزی نشکن ، سیلیکونی ، سرکلیدی، کیف هندزفری، گل سر دخترانه ، و انواع دیگر لوازم تحریر مانند کاغذ، کاربن ، خط کش ، پرگار ، گونیا …
ما مفتخریم که نماد اعتماد enamd را نیز کسب کردیم و شما با اطمینان خاطر می توانید از دلساتحریر لوازم التحریر مورد نیاز خود را با کیفیت و قیمت عالی تهیه کنید.

خرید آنلاین لوازم تحریر با ارسال رایگان

در سال های اخیر خرید لوازم التحریر به صورت آنلاین بسیار رواج پیدا کرده است. مزایای خرید آنلاین علاوه بر راحتی و کم دردسر بودن آن، انتخاب در تنوع محصولات می باشد. تنها عیب آن هزینه ارسال آن می باشد که دلساتحریر جهت رفاه حال مشتریان عزیر مزایای ویژه ای را برای خرید آنلاین در نظر گرفته است. در دلساتحریر علاوه بر اینکه هزینه ارسال نسبت به تمام رقبا ارزان تر می باشد همچنین در شرایطی خاص هزینه ارسال رایگان می باشد.

در دلساتحریر با خرید بیش از 400 هزار تومان هزینه ارسال رایگان می باشد.

البته برای خریدهای جزئی حتی برای یک مداد این هزینه فقط 25 هزار تومان است که خیلی کمتر از بقیه رقبا می باشد.

 

تخفیف خرید لوازم تحریر :

در فروشگاه لوازم التحریر “دلساتحریر” با خرید بیش از 250 هزار تومان یک کد تخفیف 10 درصدی، و با خرید بیش از 590 هزار تومان یک کد تخفیف 15 درصدی از طرف دلساتحریر برای خریدهای بعدی به شما اهدا می گردد.

 

شماره تماس پشتیبانی ، واتس اپ ، ایتا ، تلگرام :  09108546193

سوالات متداول از دلساتحریر